סוגי פירות קפואים איכותיים

בעשורים האחרונים נראה כי המודעות לתוכנותיהם של הפירות עובר מהפך, ניתן לראות זאת החל מחנויות שונות המציעות שייקים מבוססים פירות ועד לחתכים באוכלוסייה המבצעים שימוש שכיח בפירות וירקות כדוגמת הצמחוניים והטבעונים. עם הדרישה שהולכת וגוברת אפשר גם להבחין בלא מעט חברות שונות אשר מאחסנות/משנעות ומשווקות פירות קפואים, כאשר חלקם של הפירות המשווקים במרבית הפעמים נמצאים זמינים גם לא בעונתם. יחד עם אחסון הפירות ושמירה על הטריות שלהם גם דרך מקפיאים המיועדים לכך,  מומלץ להכיר אילו פירות הינם איכותיים מספיק לשימוש יומיומי ומאילו פירות ניתן להנות ממגוון רחב של יתרונות ותכונות, שיכולו לעזור בלא מעט דרכים למערכות השונות הגוף.

אוכמניות

בנות משפחת פירות היער ובעלות מגוון רחב של יתרונות רפואיים, הן האוכמניות ואותן גם כן ניתן להשיג כפרי קפוא. האוכמניות מכילות בתוכן כמות גובהה של חומרים נוגדי חמצון, חומרים אלו משפיעים על מגוון רחב מתאי הגוף שלנו החל מהאטת תהליך ההזדקנות ועד לניקוי רעלים או ניקוי פנים. הפירות ממשפחת פירות היער, נחשבות לבריאות במיוחד וגם בתור פרי קפוא המצליח לשמור ואף להעלות את הערכים התזונתיים.

מנגו

הפרי האקזוטי שעשה דרכו מהודו הינו אחד מהפירות הבריאותיים שיש כיום, האיכות של פרי זה משפיעה לאורך כל גוף האדם. כך למשל פרי המנגו עוזר למערכת העיכול, לתחושת השובע ואפילו לראייה תקינה של העיניים כשהוא מלא בוייטמין A ושומר על ערכיו גם בתנאי קור. פרי המנגו נחשב לבין הפירות האיכותיים ובעלי סגולות רבות והוא משמש למגוון רחב של שימושים, החל משייקים ועד למוסים, עוגות ועוד.

פטל

פרי זה גם כן נמנה על משפחת פירות היער, והוא בדומה לאוכמניות גם כן מלא בנוגדי חמצון אבל גם מסייע על הגנה של מערכת העיכול, תורם בשמירה על הלב, מסייע לסכרת מסוג 2 ועוד מגוון רחב של יכולות איכותיות. הפטל גם משמש למגוון רחב של מאכלים, החל מאכילה "רגילה" ועד לשימוש בקינוחים, סירופים וממרחים כאלו ואחרים.

אננס

עוד פרי אקזוטי השופע ביכולות מרפאות ואיכותיות, כאשר הוא מועיל למיצוק רקמות, מניעה של מחלות עיניים ואפילו לחיזוק העצמות. האננס מצוי בשוק גם כפרי קפוא ונחשב לבעל ערכים תזונתיים אדירים.

לעוד פירות – https://www.mabudi.co.il

You may also like