נגריות באזור המרכז

אין זמן שהוא טוב יותר או פחות לאנשים הרוצים להתחדש ברהיט כזה או אחר לבית או לחדר השינה, הגב או אפילו העין שלנו יכולים לאותת לנו כי קרש המיטה איננו מתאים לצרכים שלנו או שמא המזנון שעליו בנויה כל פינת הטלוויזיה לא רלוונטי יותר עבורנו או עבור הילדים שהצטרפו אל המשפחה. אך במרבית הפעמים נשאלת השאלה מהיכן כדאי לקנות רהיט חדש? ובכן ישנם כיום לא מעט חברות גדולות שמייצרות מגוון רהיטים, אבל למה שלא תוכלו לקבל רהיט שהותאם אישית לעיצוב שלכם ולבית שלכם? ביררנו עבורכם אילו נגריות תוכלו למצוא במרכז הארץ. למידע על נגריות בירושלים יש צורך לפנות למאמר אחר.

אלקלעי

לא מעט פעמים אנו יכולים לשמוע את המשפט "אין חכם כבעל הניסיון", משפט שהוא אכן רלוונטי כמעט לכל תחום בחיינו, אך עד כמה הניסיון רלוונטי בבניית רהיטים? אפשר לשאול את נגריית שלומי אלקלעי שנמצאת שמוטקין 19 שבאזור התעשייה ראשון לציון. בנגריית אלקלעי תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים בהזמנה אישית, החל מארונות מטבח, שידות לחדרי ילדים, מזנונים, שולחנות ישיבה, ארונות ואפילו תיקוני וחידושים למגוון רהיטי עץ. בנגריית אלקלעי שמו בראש ובראשונה שימוש בחומרי גלם איכותיים, יחד עם רמת גימור בלתי מפשרת ויחס אישי החל משרטוט הרהיט שאותו אתם מבקשים ועד לתיקון ותחזוקה שוטפת.

הורדוס מטבחים

לא פעם אנו זקוקים לאנשי מקצוע אמינים וטובים שיוכלו לעזור לנו לא רק לשפץ את הבית, אלא גם לשנות את הנראות שלו ולעשות זאת עם אחראיות. אחת הנגריות שכבר הפכה לשם מקומי היא "הורדוס מטבחים", הדוגלת באיכות המוצרים, חדשות בלתי נגמרת וכמובן אחריות שתלווה אתכם למשך עשור מיום הקנייה.
בהורדוס מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מטבחים מעוצבים, החל ממטבח בסגנון כפרי, מטבחים מודרניים ומטבחים קלאסיים. את הורדוס מטבחים תוכלו למצוא ברחוב גלוסקא 7 שבאזור התעשייה ראשון לציון.

נגרית אבי

באור יהודה נגרית אבי ממוקמת כבר מעל ל40 שנה, היא מנוהלת על ידי אבי מושהיוף אשר עברה הכשרה בעיצוב פנים ופועל כבר שנים ארוכות באזור המרכז כשהוא מלווה את הלקוחות שלו משרטוט הדגם ועד להתקנה. את הנגרייה תמצאו בסמטת החומה 10 באור יהודה.

You may also like