מכשירי שמיעה איכותיים

ישנם לא מעט פלאים טכנולוגיים שהצטרפנו אל החיינו בשנים האחרונות ומצליחים לשפר לא רק את האיכות החיים של רבים מאיתנו, אלא אפילו מאפשרים שמיעה הרבה יותר טוב לאלו הסובלים מלקויות שמיעה שונות. מכשירי שמיעה איכותיים נוכל למצוא בישראל תחת מגוון רחב של סוגים ודגמים, בין אם בעבור לקויות שמיעה די "נמוכות" ועד אל לקויות מורכבות הדורשות איכויות שמיעה גבוהות במיוחד. בחירה של מכשירים אלו דורשת לא פעם התאמה של מגון מאפיינים, בין אם נבקש "להעלים" את המכשיר לחלוטין ובין אם נבקש לשלוט במכשיר השמיעה דרך הפלאפון או להתחבר אל אביזרי מדיה אחרים כמו טלוויזיה ועוד.

דגמים מובילים של מכשירי שמיעה איכותיים

מבין מגוון מכשירי שמיעה איכותיים נוכל כמובן למצוא את מכשיר השמיעה NANO CIC, המציע יכולת שמיעה דרך 18 ערוצים, מאפשר אורח חיים פעיל לגמרי ונחשב לרמת יעילות מצוינת במיוחד. במכשיר זה ניתן גם להנות ממנגנון להבנת דיבור וסינון מדויק של רעשים נלווים, אשר יוכלו לעזור לנו להתמקד בכל שיחה בצורה מעולה. מכיר שמיעה נוסף ואיכותי גם כן הוא Mini Ric אשר מתמקם מאחורי האוזן ונחשב לזעיר במיוחד, הוא מותאם גם כן לאורך חיים פעיל ומשתלב בירידה שמיעה בנינות עד חמורה. דירוג המכשיר עומד על כ5 כוכבים והוא מאפשר הגדרה של עד ארבע תכניות שמע באופן ידני, גם במקרה של ירידה באיכות.

דגמים לא פחות מומלצים ואיכותיים

מבין דגמי מכשירי השמיעה כמובן שאי אפשר להתעלם מהדגם אשר עונה לשם  OPN S, שכן מאפשר גם כן אורך חיים פעיל במיוחד עם אפשרויות חיבור חכמות אל מגוון רחב של אביזרי שמע ומדיה דרך אפליקציה ייעודית. מכשיר זה מספר כמעל לשישים ערוצי שמע, יחד עם הגברת בס וסנכרון בין שני מכשירים באמצעות בלוטוס'. מכשיר זה מתקם מאחורי האוזן, בדיוק כמו דגם ReSound ONE 5 הנחשב גם לדגם לא פחות מומלץ. דגם זה מאפשר חיבור אל מכשירי "אפל", יחד עם אפשרות חיבור אל עוד מגוון מכשירי שמע שונים וכמובן שמיעה איכותית ונקייה מרעשי רקע. בנוסף לכך ניתן להנות במכשיר זה גם מעיבוד צלילים מקצועי, נטרול צפוצופים ואפילו זיהוי סביבה אקוסטית.

You may also like