הטבע מדבר אלינו

העולם שלנו הוא גלובלי ואינטגרלי בו כולם קשורים ותלויים בכולם, לדוגמא הכפר הגלובלי, אפקט הפרפר וכדומה. כולם מחוברים ברשת קשר (בדומה לאינטרנט) שמחברת כולם לכולם בחוטי כוח וירטואלים. החיבור והקשר בין כולם נדרשים מהטבע תוך כדי אהבה, בהשפעה הדדית בין כולם. לכן, כל הפעולות של כולם משפיעות על כולם.

לא רק מעשים בפועל אלא גם דיבור ובעיקר מחשבה אשר עוברת מרחקים ללא גבול. מערכת זו נקראת הטבע (בגימטריה "אלהים"). למחשבות יש כוח עצום, אם חושבים ללכת על חוף הים, כבר יש עקבות על חולות של חוף הים. בכל רגע כל המעשים של כולם מעובדים ב"טבע" ומתוך זה הטבע מסדר את עצמו מחדש, מין מחשב-על רב-מימדי מוסתר שמסוגל לבצע חישובים במהירות אין-סופית.

הסדר הזה מכוּון להטיב לכולם באופן מרבי במגבלה של מערכת סגורה. אם כולם מבקשים טוב לעצמם, אז יש חלק שנפגעים. מצד הטבע, פגיעות אלו באות ללמד אותנו להידמות לו, להיות טובים ולרצות לעשות טוב לכולם, במחשבות טובות, בערבות ועזרה הדדית.

בזה, כל הטוב והשפע הטמון בטבע מגיעים לכולם. אין צורך לחכות למלחמות הבאות אלא, ניקח את גורלנו בידינו, להקשיב לטבע. יוצא מכך, אם כל אחד ואחד שוכח מעצמו ורק דואג לכולם, אז לכולם יהיה טוב, זה מה שכולם רוצים בעצם. מפני שמטרת הטבע ברורה, ובמקביל כדי לשמור על עצמאות של כולם, חופש בחירה, לכן החלץ שמגיע מצד הטבע הוא כדי לגרום לכולם להגיע לטוב.

בעמותת בני ברוך למדתי כי מצבים אלו מתפרשים אצל אנשים כמזל רע, אף על פי שהם באים "עזר כנגדו". הטבע אומר לנו כדי שהטוב יגיע אליכם, תעשו טוב ביניכם, עם חיבור הדדי ואהבת הזולת בלי יוצא מהכלל. הדבר כה פשוט עד שקשה לתפוס, רק במחשבות שלנו נתחבר למחשבת המחשבות.

You may also like