דירות למכירה בארצות הברית פלורידה

איך אפשר שלא לאוהב את מדינת פלורידה? מלאת השמש, חופים, הפקות הוליוודיות ואטרקציות לכל שכבות הגיל. המדינה השמשית הינה המדינה הרביעית בגדולה בארצות הברית, היא נחשבת למקום נחשק גם עבור משקיעי נדל"ן על כל גווניהם וכמובן פנסיונרים הרוצים לבלות את תקופת הגמלאות שלהם באזור הכי קיצי וחמים של ארצות הברית. עם משבר הסאב פריים שפגע במרבית הכלכלות במערב, גם מחירי הדירות במדינת פלורידה ירדו בצורה משמעותית ומה שהפך את המדינה לאחת המדינות הפופולריות להשקעות נדל"ן בארצות הברית. ולשם כך יצאנו לחפש אחר דירות שונות למכירה במדינת קליפורניה, אשר יכולות להתאים לסגנונות השקעה שונים.

דירות קרקע

ישנם מספר בניות די נפוצות בארצות הברית, כל אחת מהן היא כמובן על פי המיקום הגאוגרפי שלה, היחס הסוציואקונומי של האוכלוסייה שגרה בה ועוד ועוד. אחת מהבניות הנפוצות גם בפלורידה ובארצות הברית בכלל, הן דירות קרקע. דירות אלו נמצאות בעיקר באזורי הפרברים של הערים הגדולות אך גם בעיירות קטנות יותר, מחירן יכול להשתנות בהתאם לרמת הגימור של הבית והאיבזורים השונים בבית.
עלות של דירת קרקע בעיר טמפה שבמדינת פלורידה עם 2 קומות, 3 חדרי שינה, 2.5 אמבטיות עם חדר אירוח תנוע במחיר עלות שבין 380-500 אלף דולר.

דירות קאנדוס וקומפלקסים בפלורידה

עוד דרך נפוצה למגורים בארצות הברית היא "קאנדוס" דירות בניין הנעות בין 2-3 חדרים, לעיתים אף יותר תלוי במיקום ובגודל הבניין. ניתן למצוא דירות אלו בגדלים שבין 65-90 מ"ר ועם רמת גימור ואביזרים שונים, את מיקומן של הדירות הללו ניתן למצוא בעיקר במרכזי הערים. עלות דירת "קאנדוס" נעה בין 150-300 אלף דולרים, ולצד דירות אלו ניתן למצוא דירות "קומפלקסים". דירות אלו נעות בין דירות יוקרה, דירות Airbinb ודירות סטודנטים. כך גם ניתן למצוא דירות כאלו בגדלים משתנים, החל מ70-110 מ"ר לעיתים בצירוף מרפסת ועם לא מעט שירותים הכלולים בבניין. עלות דירה בקומפלקס דירות שכזה, נעה כיום בין 180-350 אלף דולר ואף להגיע למחירים גבוהים יותר בקומפלקסים יוקרתיים ובעלי שירותים מגוונים יותר ומשוכללים.

You may also like