דירות חדשות למכירה בתל אביב יפו

מדברים על כך שאפילו הקורונה לא עצרה את שוק השכירות בתל אביב, אך שוכחים לציין שהעיר נמצאת גם בתנופת בנייה משמעותית של דירות חדשות. בין הפרויקטים שניתן למצוא בעיר יש את פרויקט RECANATI RESIDENCE של חברת אשדר בלב רחוב רקאנטי בשכונת רמת אביב ג. הפרויקט מתאמץ להשתלב בהרמוניה במרקם הבניינים ועם זאת להציג דוגמה ייחודית ויוצאת דופן להתחדשות עירונית. הפרויקט מציע חוויית מגורים איכותית, השמה דגש על איכות חללי המגורים, כיווני האוויר וסטנדרט גימורים גבוה במיוחד.

עזריאלי

פרויקט נוסף הוא פרויקט מגדלי צהלה של עמוס לוזון וחברת ברוש. במגדלי צהלה תוכלו לחיות במתחם מגורים פרטי ובו לאונג' עסקים מאובזר ומפואר, לובי רחב ידיים ומפרט פרמיום. מיקומו הייחודי של הפרויקט בלב אחת השכונות הנחשקות ביותר בישראל, מבטיח לכם סביבת מגורים ירוקה ופסטורלית, נוף פתוח, רחובות שקטים וחיי קהילה איכותיים. הפרויקט כולל שני מגדלי בוטיק יוקרתיים עם דירות 3,4,5 חדרים, גן ופנטהאוזים בסטנדרטים חדשים של יוקרה ועיצוב.

בן סרוק 22-24 הוא פרויקט נוסף של חברה אחרת, חברת רוזיו, המציע דירות קטנות יותר של 2 ו-3 חדרים במרחב שבין כיכר המדינה לאבן גבירול. מדובר בבניין חדשני ומעוצב הכולל גם חנייה לכל דירה ומרפסות מפנקות.  בשנים האחרונות זוכה יפו להתעניינות רבה בקרב משקיעים ורוכשי דירות. בנוסף, תנועה תיירותית ופעילות מסחרית ענפה ניכרות ברחבי יפו.  זרם מבקרים פוקד את מתחם שוק הפשפשים, נמל יפו, חנויות העתיקות והמעצבים, הגלריות, המסעדות ובתי הקפה הססגוניים.  מול הים ביפו הוא פרויקט יוקרתי אחר המנסה ליצור עיצוב אדריכלי עדכני ומרענן של האדריכל הבינלאומי פיצו קדם לצד חיבור לסביבה ההיסטורית לשימור שביפו העתיקה וכל זה בקרבה ועם נוף לים. מדובר בפרויקט שהוא על התפר שבין אדריכלות לאומנות ומציע דירות 3,4 ן-5 חדרים כמו גם דירות גן ופנטהאוזים.

קבוצת משה חדיף בונה את  Young יפו – פרויקט מגורים חדש בשכונת צהלון, הידוע כאחד האזורים המתפתחים והמתחדשים ביותר ביפו. בפרויקט ניתן למצוא דירות דופלקס גן של 3 חדרים ופנטהאוזים של 4 חדרים עם מרפסת גדולה. פרויקט מעניין נוסף ביפו של חברת יוסי אברהמי הוא פרויקט נוגה 1 הממוקם בשדרות ירושלים 3 בגובה של 10 קומות עם טרקלין עסקים, חדר כושר מאובזר, מועדון דיירים ועוד.
חברות שבונות בתל אביב:

https://yav.co.il/

https://zahalatowers.co.il/

https://www.hadif.co.il/

You may also like