גופיות נשים שכיכבו ב2022

סוגים שונים של בגדים מצטרפים אל הארון שלנו בעונות החורף והקיץ, החל ממגפיים חדשים ועד אל מטריות, סנדליים ועוד. אך מבין כלל הפריטים השונים שלעיתים משנים את המיקום מארון החורף אל ארון הקיץ, הגופיות מצליחות במרבית המקרים להיות רלוונטיות לא רק אל חודשי הקיץ עימן ניתן להנות מאור השמש בצורה מעולה, אלא גם לתקופות מעט יותר קרירות. גופיות הנשים שכיכבו ב2022 הביאו בשורה חדשה שאינה ננעצת דווקא באחת מעונות השנה או בכדי לבצע פעילויות ספורטיביות שונות אלא גם בשביל לשמור על חום הגוף לאורך חודשי החורף וכמובן לשמור על גזרה מהודקת ומעוצבת.

גופיות נשים גם לפעילות ספורטיבית וגם לשעות השינה

הביקוש אחר פריטי לבוש שונים כמו שציינו בפסקאות שמעל, כבר מזמן לא מתאים רק לפעילויות ספורט אלא מהווה חלק אינטגרלי מהארון של מרבית הנשים וגם הגברים. על כן סקטור הגופיות שעליו נרצה להמליץ בתחילה יהיו גופיות "אדידס", המציעות טופ אימון מרשימות שנעות בצבעים שונים החל משחור, חום כהה, ירוק ולצידן גם גופיות שאינן טופ אלא "מלאות" עד קו הבטן. גופיות אלו ברובן מגיעות יחד עם מכנסיים תואמים, גם מכנסיים קרצים לימים חמים יותר. גופיות אלו נוכל לרכוש בעלות שנעה בין תשעים שקלים עד מאה שמונים שקלים. גופיה מצוינת גם לשעות שינה תהיה לא אחרת מאשר הגופיות החלקות דמוי סטן, המקבלות עיצוב קלאסי עם כתפיות דקות במיוחד וצבעים נעימים כמו לבן פנימה, שחור מבריק ובז'.

גופיות לשימוש יומי ומעבר

גופיות נשים שכיכבו ב2022 מצטרפים גם גופיות מעולות לשימוש יומי ואפילו לאירועים משמחים, כאשר בין דגמים אלו נוכל למצוא גופיות סטן עם הדפסים שונים, החל מהדפס מנומר, פורנזים, ,תחרה ועוד. העלות של גופיות אלו נע בין  במאה שקלים עד מאה ושבעים שקלים, אך יחד איתן נוכל למצוא עוד גופיות לא פחות מוצלחות לשימוש יומי ומעבר. אל דגמים אלו מתווספים גופיות סרוגות, גופיות סרוגות אקזטיות המשלבות בד צמר ועיצוב ללא שרוולים ואפילו גופיות עם צווארון גולף מחמיא המתאים גם לימים קרירים.

You may also like